Kontakta en säljare

Vi brinner för att lösa dina behov. Med vår unika produktportfölj kan vi alltid hjälpa dig att hitta den bästa lösningen. Testa oss gärna!

Karl Sköld

Försäljningchef, Sverige
Telefon: 0733 685 224
karl.skold@jetpak.se

 

Emil Sundkvist

Telefon: 0733 685 222
emil.sundkvist@jetpak.se 

 


Niklas Carlström

Telefon: 0733 685 225
niklas.carlstrom@jetpak.se

 

Britt-Marie Almqvist

Telefon: 0733 685 223
britt-marie.almqvist@jetpak.se

 

Alexandra Dwulit

Telefon: 0733 685 336
alexandra.dwulit@jetpak.se

 

Sofie Björkén

Telefon: 0733 685 338
sofie.bjorken@jetpak.se

 

Zacharias Ernsten

Telefon: 0733 685 294
zacharias.ernsten@jetpak.se

 

Ann-Helene Littorin

Telefon: 0733 685 282
ann-helene.littorin@jetpak.se

 

Susanne Turunen

Göteborg
Telefon: 0733 685 385
susanne.turunen@jetpak.se

 

Carl Ask

Malmö
Telefon: 0733 685 337
carl.ask@jetpak.se

 

Ted Lilja

Ronneby
Telefon: 0721 812 390
ted.lilja@jetpak.se