Kontakta en säljare

Vi brinner för att lösa dina behov. Med vår unika produktportfölj kan vi alltid hjälpa dig att hitta den bästa lösningen. Testa oss gärna!

Ann-Helene Littorin

Commercial Support Manager 
Telefon: 0733 685 282
ann-helene.littorin@jetpak.se

Emil Sundkvist

KAM
Telefon: 0733 685 222
emil.sundkvist@jetpak.se 

Britt-Marie Almqvist

KAM
Telefon: 0733 685 223
britt-marie.almqvist@jetpak.se

Alexandra Dwulit

KAM
Telefon: 0733 685 336
alexandra.dwulit@jetpak.se

Mikael Nordin

KAM
Telefon: 0733 685 247
mikael.nordin@jetpak.se

Jakob Gustafsson

Account Manager, Stockholm 
Telefon: 0733 685 294
jakob.gustafsson@jetpak.se

Carl Ask

Account Manager, Malmö
Telefon: 0733 685 337
carl.ask@jetpak.se

Mariann Myklebust

Försäljningchef, Sverige
Telefon +47 934 08 400
Mariann.Myklebust@jetpak.no