Kontakta en säljare

Vi brinner för att lösa dina behov. Med vår unika produktportfölj kan vi alltid hjälpa dig att hitta den bästa lösningen. Testa oss gärna!

Mariann Myklebust

Försäljningchef, Sverige
Telefon +47 934 08 400
Mariann.Myklebust@jetpak.no

 

Emil Sundkvist

KAM
Telefon: 0733 685 222
emil.sundkvist@jetpak.se 

 


Britt-Marie Almqvist

KAM
Telefon: 0733 685 223
britt-marie.almqvist@jetpak.se

 

Alexandra Dwulit

KAM
Telefon: 0733 685 336
alexandra.dwulit@jetpak.se

 

Mikael Nordin

KAM
Telefon: 0733 685 247
mikael.nordin@jetpak.se

Jakob Gustafsson

Account Manager, Stockholm 
Telefon: 0733 685 294
jakob.gustafsson@jetpak.se

 

Ann-Helene Littorin

Commercial Support Manager 
Telefon: 0733 685 282
ann-helene.littorin@jetpak.se

 

Susanne Turunen

Account Manager, Göteborg
Telefon: 0733 685 385
susanne.turunen@jetpak.se

 

Carl Ask

Account Manager, Malmö
Telefon: 0733 685 337
carl.ask@jetpak.se

 

Patrik Nilsson

Ronneby
Telefon: 0708 636 899
patrik.nilsson@jetpak.se

 

Jesper Andersson

Kristianstad
Telefon: 0708 112 050
jesper.andersson@jetpak.se