Kontakta en säljare

Vi brinner för att lösa dina behov. Med vår unika produktportfölj kan vi alltid hjälpa dig att hitta den bästa lösningen. Testa oss gärna!

Karl Sköld

Försäljningchef, Sverige
Telefon: 0733 685 224
karl.skold@jetpak.se

 

Emil Sundkvist

KAM
Telefon: 0733 685 222
emil.sundkvist@jetpak.se 

 


Niklas Carlström

KAM
Telefon: 0733 685 225
niklas.carlstrom@jetpak.se

 

Britt-Marie Almqvist

KAM
Telefon: 0733 685 223
britt-marie.almqvist@jetpak.se

 

Alexandra Dwulit

KAM
Telefon: 0733 685 336
alexandra.dwulit@jetpak.se

 

Sofie Björkén

Account Manager
Telefon: 0733 685 338
sofie.bjorken@jetpak.se

 

Jakob Gustafsson

Account Manager, Stockholm 
Telefon: 0733 685 294
jakob.gustafsson@jetpak.se

 

Ann-Helene Littorin

Commercial Support Manager 
Telefon: 0733 685 282
ann-helene.littorin@jetpak.se

 

Susanne Turunen

Account Manager, Göteborg
Telefon: 0733 685 385
susanne.turunen@jetpak.se

 

Carl Ask

Account Manager, Malmö
Telefon: 0733 685 337
carl.ask@jetpak.se

 

Ted Lilja

KAM
Telefon: 0721 812 390
ted.lilja@jetpak.se

Mikael Nordin

KAM
Telefon: 0733 685 247
mikael.nordin@jetpak.se