Salgskontakter

Vår salgsavdeling er alltid klare for å ta i mot dine spørsmål, så nøl ikke med å ta kontakt. For e-post bruk: fornavn.etternavn@jetpak.no

Farrukh Ahmed

Sales Manager SMB
Telefon: +47 995 09 905
farrukh.ahmed@jetpak.no

Solfrid Sviggum

Key Account Manager
Telefon +47 480 81 232
Solfrid.Sviggum@jetpak.no

 

Cecilie Wangen

Key Account Manager
Telefon +47 480 81 236
Cecilie.Wangen@jetpak.no

 

Tor Strand

Account Manager
Nord Norge
Telefon: +47 900 34 278
Tor.Strand@jetpak.no

John Stenersen

Account Manager
Oslo Sør/Sørlandet
Telefon: +47 480 81 242
John.Stenersen@jetpak.no

Bodil Storlid

Account Manager
Stavanger/Sør-Vestlandet
Telefon: +47 980 70 920
bodil@maksi.no