Salgskontakter

Vår salgsavdeling er alltid klare for å ta i mot dine spørsmål, så nøl ikke med å ta kontakt. For e-post bruk: fornavn.etternavn@jetpak.no

Mariann Myklebust

Country Sales Manager, Norway
Telefon +47 934 08 400
Mariann.Myklebust@jetpak.no

 

Solfrid Sviggum

Key Account Manager
Telefon +47 480 81 232
Solfrid.Sviggum@jetpak.no

 

Øivind Karlsen

Key Account Manager
Telefon +47 480 81 243
oivind.karlsen@jetpak.no

 

Cecilie Wangen

Key Account Manager
Telefon +47 480 81 236
Cecilie.Wangen@jetpak.no

 

Claes Morken

Account Manager
Bergen/Nord-Vestlandet
Telefon: +47 480 81 237
Claes.Morken@jetpak.no

Hilde Varly

Account Manager
Oslo Øst/Østlandet
Telefon: +47 480 81 229
Hilde.Varly@jetpak.no

Tor Strand

Account Manager
Nord Norge
Telefon: +47 900 34 278
Tor.Strand@jetpak.no

John Stenersen

Account Manager
Oslo Sør/Sørlandet
Telefon: +47 480 81 242
John.Stenersen@jetpak.no

Bodil Storlid

Account Manager
Stavanger/Sør-Vestlandet
Telefon: +47 980 70 920
bodil@maksi.no

Linda M. Elstad

Sales Coordinator
Telefon: +47 480 81 235
Linda.Elstad@jetpak.no

 

Fransisca Goenandar-Wike

Sales Coordinator
Telefon +47 480 81 235
Fransisca.Goenandar-Wike@jetpak.no